Hakkımızda


2003 Yılında matbaa makineleri ithalat, ihracat, yedek parça ve servis hizmetleri ile matbaacılıkta kullanılan sarf malzemelerinin satışı ile iştigal etmek üzere kurulmuştur.
Aradan geçen 8 yıl içerisinde tüm yurt çapında çeşitli illerdeki müşterilere makine satışı yapılmış, oluşan portföy genişledikçe hem yedek parça ve servis hizmeti hem de matbaa malzemeleri yelpazesi genişlemiştir.

VİZYONUMUZ

Önce hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı eksiksiz ve kesintisiz hizmet sağlamak.
1) İkinci el Baskı Öncesi makinaları ithalat ve yurt dışı satışına ağırlık verilmesi
2) Devam eden Distribütörlük görüşmeleri
3) Satışı yapılan makinelerin anahtar teslim kurulması ve eğitimlerinin verilmesi
4) Satış sonrası teknik servis ve yedek parça tedariki

MİSYONUMUZ

Uzman deneyimli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile koordineli çalışarak müşterilerimizi kendi durumlarına en uygun olan yatırımlara yönlendirmek, yapacakları yatırım için yürürlükteki teşvik ve vergi avantajlarından faydalanmalarını sağlamak, iletişim içerisinde olduğumuz leasing firmaları ve finansal kurumlar sayesinde en uygun ödeme olanaklarını sunmak, yapacakları yatırımı kanun ve yönetmelikler çerçevesinde lojistik hizmetler de dahil olmak üzere anahtar teslim sunmaktır.

 

 
İkinci el Termal CTP Sistemleri, Film Çıkış Sistemleri, Yedek Parça, Satış sonrası teknik servis hizmeti, Baskı öncesi makineleri ithalatı